امضای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی یزد و مجموعه کارخانجات کاشی و سرامیک

تفاهم‌نامه دوجانبه بین دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و مجموعه کارخانجات کاشی و سرامیک EMG در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه امضا شد.

 در راستای ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و صنعت، تفاهم‌نامه دوجانبه بین این دانشگاه و مجموعه کارخانجات کاشی و سرامیک EMG امضا شد.
 
رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در حاشیه امضای این قرارداد گفت: دانشگاه کارآفرین نسل تکامل‌یافته دانشگاه‌های نسل اول و دوم است که با ایجاد فرصت نوآوری، دانش‌آموختگان مهارت‌محور و توانمند در حل مسئله دارد.

نوید نصیری‌زاده اظهار کرد: رسالت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی، ترویج فرهنگ کارآفرینی و حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، دانشگاه فناور و کارآفرین در کنار مأموریت آموزشی و پژوهشی است.

تشکیل تیم‌های تخصصی در زمینه‌‌های بهره‌وری، بازاریابی و فروش، انرژی و الکترونیک

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با بیان اینکه دانشگاه می‌تواند با دسترسی به نیازهای فناورانه صنایع با رویکرد علمی و دانش‌بنیان به حل مسائل و نیازها بپردازد، ارتباط دوجانبه و انتقال دانش و مهارت از صنعت به دانشگاه و از دانشگاه به صنعت را امری مهم در تحقق ارتباط پویا، مستمر و مؤثر صنعت و دانشگاه برشمرد.

وی، تشکیل تیم‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف مانند بهره‌وری، بازاریابی و فروش، انرژی، روانشناسی، مسائل حقوقی و برق و الکترونیک را گام نخست این همکاری خواند و ابراز امیدواری کرد که با عملیاتی شدن این موارد، معضلات و مسائل پیش‌روی صنعت از میان برداشته شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد خاطرنشان کرد: مدیران مجموعه کارخانجات EMG، خواستار همکاری دوجانبه در قالب آموزش عملی به کارورزان دانشگاهی، ارائه خدمات آزمایشگاهی، برگزاری دوره‌های آموزشی، تسریع در اجرایی شدن کارگروه‌های مختلف و ارتباط گسترده در زمینه‌های فنی و مهندسی و علوم انسانی شده‌اند.

 

 

منبع :  خبرگزاری آنا از یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =