فستیوال نوآوری های صنعت سرامیک، کاشی و لعاب

کاشی و سرامیک کیمیا : فستیوال نوآوری های صنعت سرامیک، کاشی و لعاب، ۵ شهریور ۹۸ با حمایت پارک علم و فناوری یزد، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی یزد، صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و…. برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این فستیوال با هدف تجاری سازی دستاورد های فناورانه و نوآورانه توسط فن بازار منطقه ای استان یزد و مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران (وابسته به پارک علم و فناوری یزد) برگزار می شود.
محورهای این فستیوال فرآوری مواد اولیه و فرمولاسیون، بهینه سازی فرآیند تولید، استفاده از ضایعات کاشی و سرامیک، طراحی، چاپ و لعاب، نانوسرامیک ها، کاهش مصرف انرژی و آب و ماشین آلات و تجهیزات بوده و طرح ها و اختراعات منتخب به سرمایه گذاران و صنعتگران ارائه می شود. همچنین قرار است جلسات اختصاصی جهت انعقاد قراردادهای مشارکت و سرمایه گذاری تشکیل شود.
گفتنی است این فستیوال پنجم شهریور ۹۸ در محل اتاق بازرگانی استان یزد برگزار می شود. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۷۲۶۹۸۱۶-۰۳۵ تماس حاصل نمایند

[epic_block_3 compatible_column_notice=”” number_post=”4″ post_offset=”0″ include_category=”114″ excerpt_length=”20″ column_width=”8″][/epic_block_3][epic_block_3 compatible_column_notice=”” number_post=”4″ post_offset=”5″ excerpt_length=”20″ column_width=”8″][/epic_block_3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پانزده =